Postovani, uradila sam potrebne analize pred porodjaj, da li mozete da mi protumacite sledece nalaze: vaginalni bris enterococcus spp -vaginalne epitelne celije - koke u malom broju -laktobacili u srednjem broju -difteroidi u srednjem broju bris cerviksa laktobacili urinokultura enterococcus spp 1000 cfu/ml p. S. Ovo sve pitam zato sto za 5 dana imam zakazan carski rez. Unapred hvala

    Odgovoreno: 29. 10. 2009.

Komentari na pitanje: #43155

    • Uradila sam sve potrebne briseve i analize i svi nalazi su uredni, do sledećeg- Vaginalni bris: Vaginalne epitelne celije, Laktobacili u srednjem broju, Difteroidi u srednjem broju. Šta znači ovaj nalaz i da li ima potrebe za ikakvom terapijom?