Danas sam bila na kontrolnom ginekoloskom pregledu, i na nalazu mi pise da mi je endometrijum homogen debljine 3. 5mm. Zadnju menstruaciju sam imala 27. 09. 2009, na svskih 28 dana dobijam otrprilike. Citala sam nesto po internetu pa me zanima da li je to u redu ili ne. Kaze i u duglasu nema slobodne tecnosti. Duglas prazan i ne ispupcava

    Odgovoreno: 29. 10. 2009.
    • Poštovana,
      Obično je endometrij homogen u drugoj fazi menstrualnog ciklusa, dakle posle ovulacije,. Po debljini endometrija se ne bi reklo da ste imali ovulaciju,. Svi vole da gledaju ultrazvuk''?