Poštovana/i! Prilikom jednog spolnog odnosa ja i moj partner primijetili smo da se moj klitoris smanjio, odnosno kao da se povukao. Čitala sam da se to dogodi netom prije orgazma, ali kod mene to nije bio slučaj već je poduže vrijeme upola manji. Molila bi vas ako mi možete pružiti pomoć pri saznavanju informacija o tome ili rješenje te situacije. Hvala najljepša!

    Odgovoreno: 29. 10. 2009.
    • Poštovana,
      To ne treba ništa rešavati, verovatno ste tako rodjeni, klitoris je inače erektilno telo, i nemojte slučajno da vam neko nešto tu čačka, jer može obilnio da krvari.