Postovani, molim vas ukrazko o hormonskoj spirali, koliko je opasno sobzirom da sam pusac. Meni je 41 god. Ali vec 3 god. Iam problema koji ukazuju na predklimaktericno stanje (tako bar objasnjava moj ginekolog ovde u nemackoj) hvala.

    Odgovoreno: 29. 10. 2009.
    • Poštovana,
      Mirena je hormonalna spirala, izvanredna u indikacionom području pojačanih i produženih menstruacionih ciklusa,. Ne plaši te se tew spirale, o njoj sve najbolje,.