Postovani ja sam iz makedonije ali trenutno se nalazim u americi. Imam skoro 18 godina i jako veliki problem. Proslih godinu imala sam redovnu menstruaciju, ali zadnji mesec nisam dobila menstruaciju vek mi kasni vise od 2 nedeje. Niasam imala odnose, i pitam se sta je problem samnom? Molim vas odgovorite mi ja se nalazim sama u tugoj drzavi, hitno trebam vasu pomoc. Unapred hvala

    Odgovoreno: 23. 10. 2009.
    • Poštovana,
      Mislim da nemate razlog za zabrinutost, poremečaj ciklusa je nastao kao posledica dugog putovanja, promene klime, stresa, dobićete4 menses, samo budite strpljivi,.