Postovani, molila bih da mi objasnite: 25. Dc sam uradila test trudnoce i dobila jeeeedva vidljivu test liniju, ponovila test i dobila isti rezultat. 26. Dc uradila beta hcg i vrednost je 4. 06. Ciklus mi inace traje 29-30 dana. Ja cu u svakom slucaju za nekoliko dana videti da li ima menstruacije ili ne, zanima me samo da li ovi rezultati mozda ukazuju na nesto sto bi trebalo proveriti? Ustvari da li u krvi uopste ima hcg-a ako nema ploda, i u kojim slucajevima?

    Odgovoreno: 23. 10. 2009.
    • Poštovana,
      Zavisno od metode kojom se radi vrednosti su 5 do 7,. Te vrednosti ne govore za trudnoću,. Ako ne dobijete menses za 7 dana ponovite beta hcg ili uradite ultrazvučni pregled,. -