Imam 22 godine. Seksualno sam aktivna. Pre 2 nedelje sam bila na 1. Gin. Pregledu. Lekar me gledao stetoskopom i ultrazvuk-vaginalni i nalaz mi je skroz u redu. Menstruaciju uglavnom dobijam na 30-35 dana. Medjutim sad je vec proslo 45 dana i jos nisam dobila, mada me pomalo boli stomak i grudi su mi isto malo bolne na dodir. Sad nikako nisam u mogucnosti da odem na pregled. Ali zanima me sta vi mislite-od cega bi to moglo da bude, sta je u pitanja, i kako se to leci? Jos me zanima, kakve pretrage da ocekujem kad budem otisla kod lekara? Hvala vam unapred na odgovoru. Da napomenem da nisam trudna jer nisam imala seksualne odnose vec vise od pola godine.

    Odgovoreno: 22. 10. 2009.
    • Poštovana,
      Verovatno ste bili u stresu ili u nekom bolesnom stanju koje je dovelo do poremečaja ciklusa, javite se vašem ginekologu da vam ordinira terapiju kako bi se uspostavio ciklus,