Moje postovanje, pitanje glasi ovako ako moze objasnjenje za osobu starosti 62. Godiste, nalaz papa test, eh gdje stoji benigne celularne promjene, u produzetku glasi ovako ublazene sa izrazitom inflarmacijom i to ide pod c, nadam se da razumijete, a sekret je 3/ 5 /6 grupa i nadamse da cete mi pojasniti sta je i kako se lijece hvala puno

    Odgovoreno: 22. 10. 2009.
    • Poštovana,
      Nejasno napisano, koja je grupa papa testa,. Da li imate i 3 i 5 i 6 grupu sekreta,. Treća je bakteriska infekcija, šesta gljivice a 5 trihomonas vaginalis koji se prenosi polnim putem