U poslednjih 2 meseca jako me boli kada imam odnose. Bila sam kod ginekologa i rekao mi je da imam jaku upalu koju sam izlijecila neofan tabletama i dao mi je vaginalete polyginax protiv gljivica koje su se pojavile. Gljivice su nestale, ali zato sada me uzasno jako boli kada imam odnose. Zbog toga smo ocajni i suprug i ja. Sta bi moglo biti u pitanju. I da napomenem, nalaz papa testa je bio uredan. Unaprijed se zahvaljujem

    Odgovoreno: 20. 10. 2009.
    • Poštovana,
      Verovatno postoji neki razlog za opisanu bolnost, uradite i briseve na hlamidiju, mikoplazmu, ureaplazmu i cervikalni bris i jedan ultrazvučni pregled organa male karlice da bi se videlo da ne postoji neka upala u maloj karlici,.