Postovani, da li mi mozete objasniti razliku izmedju ekspertnog ultrazvuka i 4d ultrazvuka? Hvala unapred.

    Odgovoreno: 20. 10. 2009.
    • Poštovana,
      Dsrastična razlika, ekspertni uz se radi od 11 do 14 n3d34lj3 i meri se nuihalna translucencija, /vratni nabor/protokkroz duktus botali, protok kroz srce, a u 22 do 25 nedelje ekspertni pregled srca,. 4 d vam daje ćetverpdomenzionalnu sliku ploda i vidite plod kao na fotografiji sa licem i svim delovima tela kako stvarno izgledaju
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #42656

    • Imam neredovnu menstruaciju, nekad je redovna od 28-35 dana nekada preko toga, ginekolog mi je rekao da imam sekundarnu oligomenoreju i da je da su mi jajnici mikrocisticni, a jedan levi malo blize materici, nekada mi se javlja razmak preko 40 dana, do 50. Zanima me da li moze da se regulise ciklus nekim cajem, ili kontracepcijom, ja nisam imala seksualne odnose pa me zanima koja bi kontraceocija bila najbolja???