Postovanje cijeloj ekipi, moje pitanje je vezano za djevojcicu koja je 2000g. Rodjena, radjen je nalaz ginekoloskog brisa i ovako glasi 3 ab +5+6, ja se izvinjavam ako postoji greska al vjerujem da znate o cemu se radi, dami pojasnite o cemu se radi i trosila je ove lijekove dali je potrebno dalje lijecenje, th. Metrol 250, 0 po pola tablete dva puta dnevno, i funiol capsule 50 po jednu dnevno i plimicor mast spolja dva puta dnevno, hvala unaprijed molim sto prije odgovor

    Odgovoreno: 15. 10. 2009.
    • Poštovana,
      To su bakteriske i gljivične infekcije, ali ne znam odakle v grupa koja je trihomonas vaginalia i koja spada u polno prenosive bolesti, perete li veš zajedno bez otkuhavanja, i vi uzmite briseve, terapija je dobra,.