Postovani, imam 31. Godinu i u 23. Sam nedelji trudnoce. U 19. Nedelji sam uklonila kondilome, a od 20. Nedelje pijem partusisten na 6 sati zbog kontrakcija koje su mi se tada pojavile. Poslednjih dana imam prilicno jak bol u donjem stomaku, pogotovo pri mokrenju. Medjutim, nalazi urina i briseva su mi uredni, tako da je i reakcija mog lekara izostala sto se toga tice. Interesuje me sta je moguci uzrok tih bolova i da li je uopste povezan sa trudnocom? Hvala unapred

    Odgovoreno: 15. 10. 2009.
    • Poštovana,
      Verovatno n ijer poverzan sa trudnoćom, javite se vašem ginekologu da vam vaginalnom sondom izmerui dužinu grlića materice budući da piojete partusisten