Imam bolove u predelu levog jajnika i desno u kicmi u sakralnom delu. . Napominjem da su se bolovi javili nesto pre porodaja a intenzivno nastavili posle porodaja. Porodila sam se pre 7 meseci, nakon 4. Mes dobila menstruaciju nasta su se bolovi smirili. U meduvremenu bila kod ginekologa gde je ustanovio upalu levog jajnika i od terapije dao vag. Makmiror. Bol je prestao ali se opet javlja, bol je tup i mucan. . . Kada ugrejem donji deo trbuha ili se istusiram vrucom vodom bol utihne. . . Molim vas za odgovor (cesto se pitam da nije nesto opasnije) . . . . Ps na kontroli je i dalje bio uvecan jajnik hvala unapred nakon porodaja nisam se pazila pa sam cesto bila i bosa, i nisam se dovoljno oblacila. . . .

    Odgovoreno: 14. 10. 2009.
    • Poštovana,
      Verovatno se radi o upalnom procesu koji niste iyle3; ili,. Upala se ne le'i samo bvaginaletama koje ste dobili ve' i antibioticima, ukoliko dojite postoji grupa antibiotika koja se u laktaciji sme dati,. Uradite jedan kvalitetan ultrayvu; ni pregled organa male karlice vaginalnom sondom i papa bris