Postovani, da li je moguce da nakon pregnyl inj 5000ui hormoni "podivljaju", , menst. Kasni 7 dana i svi simptomi trudnoce se javljaju? Kako pomoci sebi da se oslobodim samosugestije da sto prije ostanem trudna. (6 mjeseci sam u braku?) hvala unaprijed.

    Odgovoreno: 13. 10. 2009.
    • Poštovana,
      Moguće je,. Imajte odnose od 11 do 16 dana menstrualnog cikllusa, računajući od prvog dana menstruacije i ako nakon tri meseca ne ostanete trudni javite se vašem ginekologu,. Zašto vam je prepisan pregnyl, znači li to da ste pratili ovulaciju,.