Imam 26 god do pre 3 meseca imala sam redovnu menstruaciju od kad sam se udala i mala odnos boli me sa desne strane osecam tup bol menstracija mi je redovna jako bolna i mucnina mi se javlja kad prodje ciklus pojavi mi se sekret braon smedje boje imam ciste u grudima kod lekara nisam bila bojim se pomozite

    Odgovoreno: 14. 10. 2009.
    • Poštovana,
      Treba da se javite ginekologu,. Bol sa desne strane može biti ginekološki od upale jajnika, zatim zbog upale slepog creva, kao i zbog promena na urinarnim putevima sa desne strane,. Preporuka uzmite leukocite i nalaz urina i sa tim nalazima se obratite ginekologu da se uradi jedan kvalitetan ultrazvučni pregled organa malae karlice,