Postovani, pijem kontracepcijske tablete oko 2 godine i uskoro bih zelela da ostanem u drugom stanju. Mnogo je informacija o tome koliko vremena treba da prodje da se organizam oporavi od tableta. . . . Negde kazu da treba pricekati par meseci a negde da nema potrebe cekati toliko, pa vas molim da mi razjasnite. Unapred zahvalna

    Odgovoreno: 14. 10. 2009.
    • Poštovana,
      Nema kumulativnog delovanja kontracepcijskih pilula, možete ostati trudni verovatnoi več mesec ili dva posle uzimanja tabletas ukoliko budete imali ovulaciju,.