Postovani doktore htela bih da pitam, sta znaci i dali je opasno sto mi je otekao levi jajovod i curi mi roze tecnost pre menstrualnog ciklusa, takodje imam bolove u tom delu. Dali tu treba da se radi neka intervencija? Unapred zahvalna

    Odgovoreno: 15. 10. 2009.
    • Poštovana,
      To svakako nije dobro, treba da uradite jedan kvalitetan ukltrazvučni pregled vaginalnom sondom, da bi se videlo da li je to upalni proces ili ne, ako i nakon terapiej nastavi se lučenje tog sekreta preporuka je laparaskopska operacija