Uskoro idem na laparoskopsku miomektomiju i histeroskopsko odstranjivanje polipa. Do tada treba da pijem kontraceptivne pilule. Operacija mi je zakazana za datum kad treba da dobijem menstruaciju. Da li je to u redu, da se operacija obavi dok imam menstruaciju?

    Odgovoreno: 15. 10. 2009.
    • Poštovani,
      Opperacije se ne rade u menstruacionom ciklusu, nemojte praviti pauzu od sedqam dana kao što to ćinite redovno, većodmah 22 dana nastavite i drugo pakovanje pilula i tako će te odložiti menstruaciju.