Postovanje, imam problem ako se to moze problemom nazvati. A on je sledeci sexualne odnose sam pokusala imati u sustini toliki bol imam pri ulasku spolnog organa u vaginu da je to nemoguce ostvariti (spolni odnos) i tako uvijek, bila sam kod doktora i kaze da je himen probijen nisam nista pitala kako pretpostavila sam od silnih pokusaja do pola da se i probio. Jos mi je doktor rekao da sam jako suha i prepisao neki gel ali nista ne pomaze bol je meni ne izdrziva. Pa me zanima dali vi mislite da je himen probijen? I sta da napravim da me ne boli? Ne znam neka tableta, nesto ne znam. Jer bi zeljela da imam normalne spolne odnose. Hvala!

    Odgovoreno: 15. 10. 2009.
    • Poštovana,
      Neka vaš partner namaže polni organ vazelinom i nakon ljubavne predigre pokušajte uvesti polni organ u rodnicu i to tako da ste vi iznad vašeg partnera,. Sretno