Postovni-imam 28god, udata sam i imam decu. Pre par meseci smo i ja i moj suprug dobili hpv (kondilome) infekciju i od tada idemo na razne terapije-krio terapija, terapija radio talasima. . . Ali kondilome su i dalje tu! I sad na sve ovo ja sam izgleda ostala trudna, ne znam kako jel smo koristili higijensku gumicu ali jednostavno se desilo. Moje pitanje je koliko je dobro roditi dete ako i ja i suprug imamo hpv, da li to uopste utice na plod??? Unapred zahvalni hvala

    Odgovoreno: 15. 10. 2009.

Komentari na pitanje: #41801

    • To svako moze da procita na internetu i zena je vec verovatno procitala to isto kao sto sam i ja, ali zar ne postoji nijedan lepsi nacin da se odgovori na pitanje ili da se pokaze malo pozitivnijeg misljenja od takvog "moze dovesti do pobacaja i ur... smrti deteta" Pozdrav pa pozdrav i vama koji ste postali bezosecajni za tudje patnje i strahove. Verovatno preterujem i iz mene pricaju hormoni jer sam u drugom stanju i zato sto se plasim tog istog, da li ste culi ikada da je zena sa takvim problemima uredno zavrsila trudnocu i dobila zdravo malo bebce ili su sve zavrsile pobacajem ili ur... smrcu, samo me to zanima?