Postovani doktore imam jedno intimno pitanje posto nikad nisam spavao sa nevinom curom sad imam nevinu curu barem ona tako kaze i zaljubio sam se i sad ako dodje trenutak da spavam sa njom kako cu znat da je nevina mora li u svakom slucaju vagina da krvari. . . . Oprostite sto sam postavio ovakvo pitanje ali moram nekoga da pitam za savjet. Postovani doktore unaprijed hvala.

    Odgovoreno: 08. 10. 2009.
    • Poštovani,
      Krvavljenja kod nevinih devojaka obi; ni ima, ali mo\e se desiti da krvavljenje bude veoma oskudno a veoma retko ga nema, najbole je da je pregleda ginekolog i ka\e i napi[e da li je nevina tj virgo intakta