Postovani, papa je treca grupasa masom leukocita, superficijalne, intermedijalne, pojedinacne i u grupicamaparabazne celije pojedine iz dubljih slojevaponekad povisenog n/c indexsa, i celije endocervikalne lukoze bez atipije. J. M. 55: 40: 5 kolposkopija uredna biopsija exocervicitis chronika levis hyperplasta glandularis endometril pod progesteronskim dejstvom fragment endocerviksa prozet oskudnim linfocitnim infiltrom (iz oskudnog kiretaznog materijala) . S vremena na vreme imam izostanak menstruacije sta sada? Hvala

    Odgovoreno: 06. 10. 2009.

Komentari na pitanje: #41413

    • Meni je receno da moram na konizaciju a nije mi predlozeno nikakvo lecenje. Naime doktor je rekao da je taj papa poslednji stadijum predkancerogenog stanja celija. Ja ne znam cime i kako da se lecim. Pomozite