Postavani doktore zamolila bi vas da mi odgovorite na nekoliko pitanja posto u bolnici mi nista nisu objasnili. Proslog petka sam imala spontani u petoj nedelji plod je sam ispao radili su mi reviziju da bi ocistili krv, kada ja smem da imam odnose i kada smem ponovo da zatrudnim prva trudnoca mi je super prosla a ovu su lekari zeznuli jer su me u petoj nedelji pregledali ginekoloski sto je izazvalo jos vece krvarenje molim vas odgovorite mi. Unapred zahvalna

    Odgovoreno: 06. 10. 2009.
    • Poštovana,
      Obično krvsarenje posle4 intervencije traje 7 do 10 dana i u krvavljenju ne smete da imate odnos,. Prvi menses će te dobiti od 30 do 45 dana nakon intervencije,. Odnose možete imati kada budete suhi, bez krvarenja,. Sledeću trudnoću m, ožete planirati za 6 meseci posle spontanog pobačaja.