Dragi doktore molim vas da mi date vase misljenje. Pijem legravan vsec devet godina bez pauze nisam imala nikakve nus pojave ni bilo kakve smetnje. Ali zadnja tri meseca pojavljuje mi se krvarenje negde na sredini menstrualnog ciklusa uy sve to ide i nervoza zbog posla nemogu da odem kod ginekologa sta da radim

    Odgovoreno: 05. 10. 2009.
    • Poštovana,
      Posle tako dugotrajne terapije treba da se javite ginekologu da bi se napravio ultrazvučni pregled male karlice i dojki, dakle obavezno, te papa bris i nalazi hepatograma i koagulograma.