Postovanipre par meseci mi se kod vaginalnog otvora pojavila mala izraslina (poput bubuljice, ali je boje koze) . Bila sam tada na pregledu, i dobila uput da idem na der. Ven. Institut da bi mi to skinuli. Moj ginekolog mi je rekao da to nisu kondilomi. Medjutim, ubrzo sam otisla na more i ta mala izraslina je otpala. Pretpostavila sam da je od slane vode. Nije je bilo do pre mesec dana. Sada je iste velicine kao i pre. Nemam nekih drugih smetnji. Kada sam pogledala ceo predeo ucinilo mi se da ima jos po neka na ulazu u vaginu, ali nisam sigurna da nije takva sluzokoza. Svakako cu ponovo ici na pregled, ali me zanima i vase misljenje. Volela bih da imam bebu. Htala bih da znam koje bi preglede trebalo da uradim i proverim da li je sve u redu. Unapred zahvalna.

    Odgovoreno: 05. 10. 2009.
    • Poštovana,
      Teško je na osnovu opisa dati dijagnozi i zato posetite vašeg ginekologa, uradite jedan kvalitetan ultrazvučni pregled vaginalnom sondom da bi se videlo da li su vam organi male karlice uredu.