Koliko injekcija pregnyl povecava mogucnost zaceca? Da li je opasna ako je zena bila trudna u momentu dobijanja te injekcije? Je li moguce da u toku mjeseca budu 2 ovulacije? S postovanjem, nela.

    Odgovoreno: 06. 10. 2009.
    • Poštovana,
      Pregnyl inj nije opasna bez obzira kada ste je primili,. U toku meseca su moguće i dve ovulacije u različito vreme, to je takozvana superfetacija i superfekundacija te se rode blizanci a jedno crno a drugo belo dete, opisano u medicinskoj literaturi.