Postovani doktore, imala sam odnos sa deckom vise puta, uvijek smo koristili zastitu (kondom) , mada smo pokusali par puta bez zastite ali nikad nismo isli do kraja, samo poceli i stali, da li je moguce da se zatrudni? Unaprijed hvala. . .

    Odgovoreno: 06. 10. 2009.
    • Poštovana,
      Uvek pri odnosu izlazi semena tečnost u kojoj se nalazer spermatozoidi, tako da vaš dečko može svršiti i van rodnice a da vi ostanete trudni,. Takozvani nepotpun ili prekinuti snošaj nije dobar vid kontracepcije,.