Operisana sam pre tri meseca, maetrorrhagiae profusa cef facta est. Menopauza je nastala 2007 godine. Dva meseca posle operacije prokrvarila sam, nije bilo obilnog krvarenja vec nekoliko kapi i trajalo je nekoliko dana. Uradjena mi je dijagnostichka kiretazha. Moje pitanje je: zbog chega je doshlo do krvarenja i da se takvi problemi reshavaju samo hirushkim putem? Unapred hvala.

    Odgovoreno: 06. 10. 2009.
    • Poštovana,
      Uvek se u menopauzi sva krvavljenja rešavaju hirurškim putem, dakle abrazijom što je zapravo jedna vrsta kiretaže i slanjem materijala na phd, da li primate neku hormonalnu supstitucionu terapiju,.