Imam 19 godina, vec 16 dana mi kasni menstruacija a u zadnjih nedelju dana primetila sam kako imam svrab i neko peckanje u donjem delu tela a primetila samm i neki otok, da li je to uzrok sto mi je menstruacija kasni. . . Do sada nisam imala seksualne odnose. . . Icicu kod lekara sigurno ali me zanima i vase misljenje. . . Unapred hvala

    Odgovoreno: 06. 10. 2009.
    • Poštovana,
      Moja preporuka je da se javite ginekologu da bi vam uradio vs i ultrazvućni pregled da bi se videlo zbog ćega vam dolazi do kašnjenja menstrualnogt ciklusa,.