Postovani, vezano za pitanje 40678 koje sam vam postavila pre par dana-pcr na papiloma viruse nisam radila jer mi niko od lekara to nije rekao da treba da uradim. . Da li treba da uradim taj pregled samoinicijativno?

    Odgovoreno: 01. 10. 2009.
    • Poštovana,
      Da, uzmete u labaratoriji set za papiloma viruse i odnesete vašem ginekologu, verovatno to zna izvaditi ili tražite u labaratoriji da vam daju uputstvo za vadjenje tog brisa,.