Nasli su mi dysplasia epitelii cervicis uteri gradus gravis, rekli su mi da uradim konizaciju. Sta da radim i kako da se izlecim, a nakon operacije kolko vremena da mirujem i kakvu ishranu t. E. Sta da jedem da ujacam imunitet? Hvala vam najlepsa!

    Odgovoreno: 01. 10. 2009.
    • Poštovana,
      Mirovanje nakon konizacije je do 2 nedelje, jačajte imunološki sistem kvalitetnom hranom, voće i povrće riba, i neki od multivitaminskih preparata kao što je centrum.