Postovani, zamolila bih vas za odgovor na sledeca pitanja. Da li endometrijum debljine od 5mm, dvadesetog dana ciklusa, ukazuje na ozbiljniji problem, koje su moguce posledice, i da li smatrate da bi se po tom pitanju trebalo preduzeti nesto. Unapred hvala na odgovoru srdacan pozdrav

    Odgovoreno: 01. 10. 2009.
    • Poštovana,
      Ništa zabrinjavajuće, to jer samo znak da u tom ciklusu niste imali sazrevanje i prskanje jajne čelije, odnosno ovulaciju,. U ciklusima bez ovulacije endometrij je pomenute velićine.