Moj problem je sledeci 2008 radila vto u betaniji baz dodatnih priprema histeroskopije i provere jajnika normalno nije uspela. Nalaz supruga oligoasterotetratoozospermija kljukali ga iskljucivo preskupim lekovima i do 100eura po kutiji a rezultata nigde. Negira bilo kakve probleme a lekar kaze de ima uvecanu prostatu. Drugi urolog kaze da je prostata ok vec da je problem u nekoj veni neznam strucni izraz. Cisto gubljenje vremena koje nemam a takodje i novca. Moji nalazi pokazuju da ulazim u prevreneni klimaks tako mi kaze moja doktorka a na jednom od pregleda za vto nisu mogli da nadju levi jajnik jedna od doktorki iz tima ni je cak bezobrazno rekla da ga najverovatnije nikad nisam ni imala. Moje pitanje je sta dalje i kome da se obratim razmisljala sam o vma molim vas za bilo kakav savet jako sam razocarana bahatoscu lakara kod kojih sam do sad isla. Unapred hvala.

    Odgovoreno: 01. 10. 2009.
    • Poštovana,
      Nažalost 5to je tako,. Upoznajte prof aleksandru mikić novakov sa postupcima njenog osoblja, za supruga preporuka da uradi dopler krvnih sudova testisa,. Vto radi više centara u srbiji ali i sami znate da je to nažalost veoma skupo.