Vec sam vam pisala, rekli ste mi da uradim kvalitetan kolkoskopski pregled, pa me zanim gade to mogu uraditi po vasem misljenju i sta podrazumeva kvalitetan, s obzrom da sam ga radila u narodnog fronta i u domu zdravlja na vracaru gde su mi videli to neko zadebljanje na grlicu materice gde mi je sestra preporucila tu neku kiretazu a doktor mi je rekao kontrola za 3 meseca. Hvala unapred

    Odgovoreno: 01. 10. 2009.
    • Poštovana,
      Ne može sestar da vam preporući kiretažu,. Kolposkopiju uradite u nekoj beogradskoj privatnoj klinici, rasdpitajte se dge je to jer ja živim u novom sadu.