Poštovani, postavljena mi je dijagnoza adnexitia ac. Bill. Prepisana mi je terapija ciprocinal pipegal brufen, a i sa urološke strane mi je urađen rendegen zbog upale, jutros sam saznala da sam u drugom stanju, koliko je štetno zbog lekova i zbog snimka da rodim bebu. Unapred hvala

    Odgovoreno: 01. 10. 2009.
    • Poštovana,
      Morate nažalost da napravite prekid trudnoće jer i najmanja doza jonizirajućeg zračenja je opasna po zametak, a i ciprocinal je kontraindiciran u trudnoći