Da li se ultrazvukom vidi je li izgubljena nevinost?

    Odgovoreno: 01. 10. 2009.

Komentari na pitanje: #40723

    • Da li se preko ultrazvuka vidi da li je izgubljena nevinost? Mama me vodi na pregled ultrazvuk.

    • Zanima me da li se vidi preko ultrazvuka da li je izgubljena nevinost? Ja sam bila par puta kod ginekologa, i oni su mi gledali aparatom za ultrazvuk na dio gdje je materica i uglavn si gledali jajnike i to. A da li preko toga moze da se vidi, himen?

    • Da li ste sigurni da se preko ultrazvuka ne moze videti da li je izgubljena nevinost? Mama me vodi kod ginekologa i ne bih zelela da sazna. Pozdrav: )