1. Pitanje broj: #40683

    Postovani, molim vas da mi pomognete. Imam stalnu vezu, ali jos uvek nismo spremni na potomstvo. Pocetkom jula meseca pila sam postinor 2 tablete, usled nezasticenog odnosa. Nakon tacno 7 dana sam prokrvarila. Medjutim nakon 7 dana krvarenja doslo je do slabljenja, a potom opet do pojacanog krvarenja. Ovo pojacano krvarenje desilo se u periodu kada sam trebala da dobijem menstruaciju da nisam uzimala postinor 2. Od pocetka krvarenja nakon uzimanja pilule proslo je ukupno 20 dana. U toku avgusta meseca konstatovan mi je kontaktni dermatitis i koristila sam kremu afloderm u vremenu od 7 dana i pressing u trajanju od 15 dana (5 dana 2x1 i 10 dana 1x1) . Ne znam koliko je ovo bitan podatak. Medjutim, proslo je vec 2 meseca kako nisam krvarila (dobila menstruaciju) , te sam danas sam uradila test na hcg u urinu i pokazao se kao pozitivan. Nemam nikakvih drugih simptoma, u smislu pojacanog apetita, mucnine, ucestanog mokrenja, umora. . Da li ovo znaci da sam trudna ili je izostanak menstruaije prouzrokovan upotrebom svih ovih lekova?

    Odgovoreno: 30. 09. 2009.

Ostavite komentar