Imam promenu na grlicu materice dijagnoza leukoplakija. Predlazu dalje pracenje mada to traje vec oko 2 god. I poslewdnji put je promena uvecana. Papa test je ii grupa odnosno dobar je ali me zanima iz kojih razloga ne zele da rade biopsiju zar to nije sigurnije. I koje je dalje lecenje

    Odgovoreno: 30. 09. 2009.
    • Poštovana,
      Moja vam je preporuka da uradite jedan kvalitetan kolposkopski pregled sa papa exo i endo i pcr na papiloma viruse, mislim da bi bilo poželjno biopsijom ukloniti opisanu promenu,.