Imam 18 godina i nedavno sam odlucila imati svoj prvi put sa momkom. . . Jako me je boljelo, pa smo pokusavali nekoliko puta. . Kada je treci put usao, nije bilo krvi niiikako, i mene je jako boljelo kada je bio unutra. Moj momak mi je prije svega toga prvo stavio prst i sokirao se jer nisam osjetila bol, i jer on kako kaze "nije osjetio prepreku" tj. Himen, i zbog toga pomislio da ga lazem. . I nakon sto smo spavali nekoliko puta on i dalje misli da ga mozda lazem. . A stvarno nemam razlog za to. . Jednostavno mi nije islo krv. . Zatim je htio da viidi kako izgleda moj himen i "ustanovio" da je sav u komadicima, odnosno pocjepan i sada vec 5 dana vlada opce ludilo izmedju nas jer on ocekuje objasnjenje za to i smatra da lazem. . Odnosno sumnja u moju nevinost. . Ja ne znam sta da radim. . Niti sto je moj himen takav. . Treba mi pomoc. . . Hvala unaprijed.

    Odgovoreno: 30. 09. 2009.
    • Poštovana,
      Najbolje je da odete kod ginekologas na pregled jer vaš dečko pojma nema ni šta je himen, ni kako izgleda, niti šta ostaje od njega nakon odnosa,.
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #40566