Godinama imam probleme sa vag, infekcijama, uvek se pojavjuje svrab pecenje, bol pri mokrnju i perutane tj. Koza mi je suva cak prelazi u bol, sekret je siras, takodje se lecim godinama ala nikakvog efekta nema tacnije na kratko. Ovo postaje sve ucastalije svakog meseca. Od lekova vaginaleta neznam ni ja sama sta sam koristila jednom recju sve i nista. Danas sam dobila lactogyn i lomexin, da li mi to moze pomoci ocajna saaaaaam

    Odgovoreno: 30. 09. 2009.
    • Poštovana,
      Niste naveli koje grupe sekreta ste imali i koju ste terapiju ranije koristili,. Moja vam je preporuka da uz vaginalni sekret uzmete i cervikalni bris, briseve na hlamidiju, mikoplazmu i ureaplazmu, pcr na papiloma viruse i da date stolicu na gljivice,.