Sta znaci sledeca dijagnoza st post ec condylomatta acc. Vulvae aa xii. Molusca contagiosum. Erythroplakio pvu. Receno mi je da nemam kondilome nego obicnu bradavicu pa me buni dijagnoza. Inace radjeno mi je spaljivanje ranice na grlicu materice. Unapred hvala

    Odgovoreno: 30. 09. 2009.
    • Poštovana,
      Imali ste šiljaste bradavice pre 12 godina koje su lečene,. A sada verovatno imate obićnu plosnatu bradavicui koja može a i ne mora da se skine ako vam ne smeta