Nakon devet godina cekanja i svih mogucih pokusaja ostala sam prirodnim putem trudna. Sad se upravo nalazim u 19-oj nedelji trudnoce. Do pre dva dana je bilo sve u savrsenom redu. Ali pre dve noci dogila sam jake grceve u donjem delu stomaka koji su se ponavljali svaki par minuta. To je trajalo oko pola sata. Nakon grceva konstantno me boli stomak u predelu pupka i jajnika. Dana sam bila na 3d ultrazvuku ali lekari nemogu da dodju do zakljucka otkud taj bol dolazi. Samo su mi na kraju rekli da mi se placenta pocela odvajati od materice. Sad sam u panicnom strahu sta je u stvari to i jeli mogu izgubiti dete. A inace pijem dnevno 300mg magnezijuma, omegu tri i elevit vitamine. Molim vas objasnite mi sta da radim i cemu da se nadam. Unapred hvala za odgovor.

    Odgovoreno: 29. 09. 2009.
    • Poštovana,
      Nejasan i nekvalitetasn nalaz ultrazvuka, ako se posteljica počela odvajati to je patološko stanje koje zahteva hospitalizaciju, da li su vam dali lekove za suzbijanje kontrakcija kao ššto su partusisten i gynipral. Terapiju koju dobijate nije adekvatna,. Promenite ginekologa,. .