Dr imam jako obilne i bolne maenstruacije (imam 16 godina) pijem rapten k, buskopan, baralgin i nista mi ne pomaze, nebitno koji lek popijem. . Svakog meseca zavrsim u hitnoj na infuziji gde dobijem infuziju sa nekim od tih lekova samo u drugom obliku. . . Ne mogu svakog meseca ici na infuziju. . Moji roditelji misle da ja lazem i da me stomak ne boli tako jako. . U toku menzisa mi se grce misici u stopalima i trne mi leva noga. . Sta da radim? Na ultra zvuku, dr kazu da nema nista samo malo upaljeni jajnici ali noje nista strasno. . Pomozite mi. . Hvala

    Odgovoreno: 28. 09. 2009.

Komentari na pitanje: #40476

    • Ja sam to imala nepomaze ti tu nista to je to kod zena kad budes imala redovan sex proce: ) ) ) )