Zovem se marija i veoma sam zabrinuta? Vec 3 godine imam seksualne odnose sa muzom bez zastite i ne mogu da ostanem trudna. Menstuacija mi nije redovna ali se u zadnjih 3 mjeseca redovno javlja, bila sam kod ginekologa kaze da je sve u redu osim sto postoji zadebljanje matertice dali zbog tog zadebljanja ne mogu da ostanem trudna. Imam visak kilograma dali je i to u pitanju pa ne moze da dodje do zaceca. Unaprijed zahvalna i zabrinuta. Upomoc ne znam sta da radim?

    Odgovoreno: 28. 09. 2009.
    • Poštovana,
      Da li vam je suprug uradio spermogram. I muškarci su u 40 posto slučajeva uzroćnici bračne neplodnosti. Nejasan je taj vaš ultrazvučni nalaz, da li imate endometrijaqlni polip ili ne ne vidi se iz nalaza,.