Postovani, imam 34 god. I majka sam dvoje dece. Pre osam godina rodila sam drugo dete i tom prilikom je doslo do spada materice, kako mi je objasnjeno zbog teskog porodjaja. Lekar mi je rekao da je rano za operaciju zbog mojih godina. O problemu koji imam neprijatno mi je da razgovaram sa mojim lekarom pa bih vas zamolila za odgovor. Naime prilikom odnosa dozivljavam mnogo orgazama i vec mi je neprijatno i pred partnerom. Zanima me da li to ima neke veze sa mojom dijagnozom i da li mogu nesto preduzeti da bih to smanjila.

    Odgovoreno: 28. 09. 2009.
    • Poštovana,
      Zašto smanjivati orgazme,. Ako je zaista reč o spadu materuice i ako više ne mislite radjati onda vam je moja preporuka da se uradi plastična operacija /prednja i stražnja plstika / i da se rešite problema, u suprotnom će vam za 1o godina poćeti da iospada i materica,.