Postovani, interesuje me da li postoji neki poseban razlog zasto sada nakon odnosa sa partnerom osecam svrab, a uvek koristimo kondom? Da li postoji mogucnost da je to zbog kondoma? Obicno koristimo durex ili trojan. Da istaknem da mi je pre 15stak dana radjen bris i da je sve bilo u redu i ginekolog mi nije prepisao nikakvu terapiju, ja inace jesam osetljivija pa cesto imam problema sa bakterijama u sekretu. . . Sta da radim? Da li moram ponovo ici ginekologu? Hvala!

    Odgovoreno: 28. 09. 2009.
    • Poštovana,
      Da li upražnjavate oralni seks, neprijatnost koju srte naveli može biti ili od oralnog seksa ili ste pak alergični na neku lubrifikantnu kompone4ntu kondoma,.
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #40284

    • Pre svega hvala na Vasem odgovoru! Da, upraznjavamo i oralni sex, a ponekada i analni, a dogodilo mi je se da osetim blagi svrab i u predelu anusa, nakon par dana je prestalo da ponovim da uvek koristimo kondome. Mozete li da pojasnite zasto ste naveli i oralni sex, mislite da bi eventualno trebali da uradimo bris grla? Hvala!