Postovani, vec godinu dana ne mogu da ostanem trudna pa sam pocela da idem na razna ispitivanja. Molim vas da mi kazete koje hormone bi trebala da ispitam i da li se to placa ili spada u zdravstveno osiguranje? Hvala unapred.

    Odgovoreno: 28. 09. 2009.

Komentari na pitanje: #40241

    • Vec godinu dana pokusavam da ostanem trudna i jos uvek se nista ne desava. Imam redovan ciklus. Ranije sam imala problem sa ciklusom, bio je neredovam. Molim vas, dajte mi neki savjet sta dalje da radim. Hvala