Vs mi je 5 grupa, nju nikad nisam imala, već godinama *vučem 3 i 6. Interesuje me koliko je je 5 grupa opasna i da li treba da budem zabrinuta. Planiram potomstvo sa partnerom tj radimo na tome već 4 meseca a u vezi smo 6. Da li je potrebno da i partner izvrši prgled briseva i kojih. Hvala

    Odgovoreno: 28. 09. 2009.

Komentari na pitanje: #40224

    • Da li se trihomonas moze dobiti na neki drugi način osim seksualnim putem, i na koji način ga je ta druga osoba dobila, kako ga je dobio onaj prvi i da li može da bude u vagini duži perioda ta bakterija pa da se nakon određenog perioda manifestuje i da li muškarci samo prenosnici imaju li oni neke simptome bolesi??? Postoji li mogućnost da se zarazi na bilo koji drugi način osim odnosom. !?