Postovani doctore, ginecolog mi je pronasao policisticne jajnake. Prepisao mi je diana 35, da koristim posle drugog dana ciklusa. Ja sam tako uradila, ali krvarenje je prestalo. Da li je to normalno? I jos nesto, nije rekao koliko dugo da kostim te tablete. Ja zelim imat bebu i dugo se borimo oko toga. Hvala vam!

    Odgovoreno: 28. 09. 2009.
    • Poštovani,
      Sve je to u redu, kod kori[tenja diane 35 mensesi su oskudniji i kraće traju,. Terapija traje 6 meseci, katkada se uz dianu 35 daje i metformin,. Kontrola nakon 6 meseci kod vašeg ginekologa