Nakon odnosa, tj. Ejakulacije u vaginu, imam neprijatan osecaj, svrab, peckanje. . . Kako vec neko vreme radimo na bebi, ne tusiram se nakon odnosa nego tek sutra, ali tegobe ne prestanu posle tusiranja vec traju nekoliko dana. Vs, cervikalni bris, bris na hlamidiju, mikoplazmu, ureaplazmu su uredu (jedino ponekad vs bude iiigr- a bris uredan?!) . Molim vas da mi preporucite terapiju koju bih mogla da koristim nakon odnosa radi ublazavanja tegoba, i naravno savet da li bi trebalo neku posebnu analizu da uradimo zbog ovih smetnji (napominjem da radimo na bebi godinu dana) ?

    Odgovoreno: 28. 09. 2009.

Komentari na pitanje: #40174

    • Radimo na bebi nekoliko meseci, ali posle odnosa imam neko peckanje retko svrab. . . Nisam bila ginekologu, ali icicu uskoro jer i mislim da sam trudna. . Kasni mi 4 dana. Da li je to peckanje normalno posle odnosa? Hvala!